Kas ir šī lauku meitene?

Kas tad īsti ir šī lauku meitene? Meitene, kas augusi mazpilsētā, studējusi, dzīvojusi un strādājusi Rīgā. Brīdī, kad galvas pilsētas spožums bija apnicis un tā palika “par mazu”, pārcēlās uz laukiem, lai kā bērnībā baudītu svaigu gaisu, lauku labumus, zvaigžnotas naktis un gūtu mieru. Mieru no steigas, mieru no cilvēkiem, mieru no pārblīvētības, lai dotu sev, ģimenei, cilvēcei un dabai. Daba mīl lauku meiteni un lauku meitene mīl dabu. Daba ir mīlestība.

Dzīve kotedžā laukos nomierina, iedvesmo un rada! Rada brīnumus! Radot brīnumus! Daba dod spēku, dienās, kad lauku meitene jūtas nogurusi, vējš iztukšo un ļauj rasties kam jaunam, nebijušam, šķietami neiespējamam, saulrieti dod cerību, bet saullēkti ticību. Dienas ir dažādas, dzīve ir viena, tā ir skaista šeit un tagad!

Lauku meitene ir vienkārša… tik vienkārša, ka vienkāršumā nesaprasta… brīžiem sentimentāla… Ome.. Vintage ar pareizajām šefpavāres omes receptēm pasniegts Vintage traukos uzburot ciemiņiem pareizo gadsimtu ar pareizajām vērtībām. Neskatoties uz apspiestību tas laiks lauku meitenei škiet dabīgs, tīrs, brīvs, nepiespiests un vienkāršs – gan ēdienos un traukos, gan sadzīvē vispār.

Kas patīk lauku meitenei? Sievišķība… sievišķīgas nodarbes, sievišķīgas domas un sievišķīgas izdarības. Dažreiz viņai pa rokai ir fotoaparāts un viņa cer par lauku meitenes sievišķību pastāstīt arī Tev.

Lauku meitene ir mamma trīs burvīgām meitiņām un sieva fantastiskam vīram. Un tomēr sirdī lauku meitene! Kā dzīves līkločos nepazudēt sevi un atrast laiku, lai ieklausītos sevī un darītu to kas patīk? Un ar to dalīties…Mīlot! Meitene no laukiem ar vējā izpūrušām matu cirtām un saulē apsauļotu degunu. Lauku meitene dalīsies tieši ar šo šķautnainās ikdienas pusi. Lauku meitene.

Esi daļa no lauku meitenes piedzīvojumiem!

Paldies, ka esi kopā ar lauku meiteni!

2 domas par “Kas ir šī lauku meitene?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s