Ziemassvētki Rīgā

Tie, kas bauda mazpilsētu un lauku burvību Ziemassvētkos, apgalvo, ka Ziemassvētkus svinēt Rīgā … nekad! Nekad nesaki “NEKAD!”. Lauku meitene Rīgā pavadīja vairāk kā 10 gadus un visus šos gadus Ziemassvētkus tā steidzās svinēt kopā ar savu ģimeni – mammu un brāli (ai cik liela!),  savā mazpilsētā.

Tikai vienu gadu lauku meitene Ziemassvētkus svinēja Rīgā. Gadā, kad izveidojās pašas ģimene. Jaunā saimniece pieņēma jaunos radus (un tos divus vecos arī) pie bagātīgi klāta 1m x 1m galda. Jaunie radi sākumā bija pret Ziemassvētkiem Rīgā… Bet kaut savādāki, bez laukiem, bez sniegotām eglēm un pastaigām gar jūras krastu, tie tomēr bija ģimeniski Ziemassvētki! Kādiem arī tiem vajadzēja būt. Kad divas svešas ģimenes vieno tik daudz kas… Mazais (tad šķita normāla izmēra, kā jau visiem) Rīgas dzīvoklītis pārpildījās ar piparkūku un mandarīnu smaržām. Svecītes un viesu čalas radīja mājīgumu… kā šodien atceros, cik daudz mēs tur bijām – paši tuvākie! Paldies, ka bijāt!

Ziemassvētki 2010

Un šobrīd lauku meitenes domas ir par un ap Ziemassvētkiem. Ziemassvētkiem, kas vieno lauku meitenes sirds ģimeni. Kas šobrīd izskatās pēc pasākuma ar 18 cilvēki… Kā teicis kāds tālajā 14 g.s. – the more the merrier 🙂 (lv varētu būt – jo vairāk, jo priecīgāk) un viņam ir taisnība!

Ģimene no 18 cilvēkiem lauku meitenei šķiet liela ģimene. Tagad atceroties Ziemassvētkus četratā, tie šķiet skumji un vientuļi, bet tomēr ar pareizām vērtībām – ģimene!

Šis ir gatavošanās prieks, jo lauku meitenes kotedžā tas ir sācies!

Lai arī Jums priecīgi Ziemassvētki kopā ar sirds ģimenei!

Lauku meitene

 

 

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s