Hiacinte no “Smalkais stils”

Šogad lauku meitenei gluži kā Hiacintei no “Smalkais stils” ir vēlme pēc kaut kā smalka. Kaut kā tāda, ko spēj novērtēt tikai pati Hiacinte.

hyacinth-bucket-obs-uttalas-bouquet

Lauku meitene jau ir sākusi Ziemassvētku pasākuma plānošanu un nonākusi pie secinājuma – tam JĀBŪT smalkam! Laukos dzīvojot vajag kādu kripatiņu Rīgas švītiņu smalkuma, tad nu.. lauku meitenei ir aktuāls jautājums: ar kuru karotīti ēdami pelēkie zirņi? No tiem atteikties tā nevēlas, tās taču ir latviešu Ziemassvētku tradīcijas!

Kopumā galds paredzēts smalks, kā Hiacintei “Smalkais stils” 2. sezonas 3. sērijā. Seriālu latviešu valodā vari skatīties šeit … kavēties atmiņās… un saskatīt sevi… kaut nedaudz, m? Hiacinte ir tik sievišķīga!

Lauku meitene jau visu rītu to vien dara kā meklē idejas kā salocīt salvetesun domā kā pie viena galda sasēdināt 18 viesus!

Good Luck!

Tava lauku meitene.

3 domas par “Hiacinte no “Smalkais stils”

  1. Nav ne jausmas, ko etiķete saka pelēko zirņu jautājumā. Visdrīzāk jau ka nesaka neko. Ēda taču lavietis parastais, un droši vien, ka ar parastu no koka grebtu karoti:) Nu varbūt kādai Rīgas dāmai bija arī sudraba karote. Lai izdodas godam! 18 viesi – tā nav joka lieta.
    P.S. Hiacinte ir arī mana favorīte.

    Publicējis 1 person

    1. Paldies, ceru, ka izdosies! Mana tāfele ir pilna ar darāmajiem darbiem, tas būs izaicinoši, bet no sirds! Domāju, ka visam ir “minimālā” etiķete: neēst ar pirkstiem, nerunāt ar pilnu muti… Domāju pasniegt mazās musli bļodiņās ar karotīti – būs labi!

      Patīk

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s