Svētku sajūta – apsveikumi?

Egles zars
Lauku meitene atcerās, kā mamma pirms Ziemassvētkiem apsēdās pie virtuves galda un rakstīja apsveikumu kartiņas svētkos. Kam? Tiem dažiem rada gabaliem… Viņa to godam turpināja visu šo laiku, bet šogad šķiet samazināja adresātu sarakstu… Teicās, ka visiem piezvanīs…Hmm.

Lauku meitene nodomāja – Žēl, saņemt apsveikumu kartiņas ir tik jauki! Lauku meitenei vienmēr ir gribējusi nosūtīt apsveikumus pa pastu – kartiņas formātā, bet vienmēr tas apstājās pie “gribu”, “varētu”, “ai pa vēlu”.

Arī īsziņas ir pamirušas. Kādreiz tika sūtīts viens patniņš visiem adresātiem.

Šogad lauku meitene nesaņēma nevienu īsziņu, nevienu telefona zvanu, nevienu privātu apsveikumu facebook, vienu apsveikumu draugos un vienu kartiņu pa pastu!

Vai lauku meitenei vajadzētu skumt? Vai Tu saskumtu?

Nē! Jo, šogad notika tas, par ko lauku meitene vienmēr ir daudz domājusi. Kopš parādījušies sociālie tīkli, draugus nesatiec – bet zini pilnīgi visu – ko tie ēd, kur iet, ko dara, kā izskatās viņu istabā utt. Bet patiešām satikt un apskatīties dzīvē – nav laiks.

Šogad lauku meitene bija sagatavojusi 26 dāvanas ciemiņiem – pāri palikušas tikai divas! Vai tas nav skaisti!? Šogad mūs apciemoja tik daudz cilvēku – tikai dažās dienās! Lauku meitenei vienmēr paticis uzņemt viesus, it īpaši Ziemassvētkos!

Paldies visiem, kas apciemoja lauku meiteni viņas kotedžā! Milzīgs paldies! Tas ir daudz labāk kā uzrakstīt: “Priecīgus Svētkus!” Priecīgi svētki kļūst tad, kad ciemos atnāk draugi, sen neredzēti un nesatikti! Negaidīti! Atnes priecīgus jaunumus! Jaunumus, kas silda sirdi un padara Ziemassvētkus gaišākus!

 

Priekpilna!

Laimīga!

Pateicīga!

Screen Shot 2015-12-18 at 23.36.28

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s