5 domas par “Zirneklis

 1. Svarīgi atrast līdzsvaru starp ietvaru ‘aiz kokiem neredz mežu’ un ‘mežā neredz kokus’, proti – starp atsevišķo un vispārīgo.
  Tikko tu iestrēgsti uz atsevišķu [vienalga kādu, kaut vai ēdienu receptes] apstākli, tā citi cilvēki kļūst garlaikoti. Jo cilvēku uzmanība vēršas tur, kur ir jauni, iespaidīgi šās pasaules aspekti.
  No otras puses, tikko tu iestrēgsti uz filosofiju (piemēram, ideoloģisku, tas ir savā ziņā reliģisku, priekšstatu, piemēram, tādu kā sagaidāma uzvedība pirms Lieldienām), tā tu iesaisties teorētiskā, mītiskā cīņā. Rupji izsakoties, intelektuālā masturbācijā. Savas uzmanības muļļāšanā pa riņķi, pamatā balstoties uz neapzinātas savas aktivitātes patiesībā (!) seksuālo pamudinājumu, taču bez saprastas un saprotamas racionālas ievirzes. Nekad, protams, sev par to neatzīsies.
  Lūdzu, nevajag sevi mānīt ar iedomām! Vajag atzīt, ka nekādas depresijas patiesībā nav (!), ir tikai vēlme iegūt vairāk uzmanības. (!!!)
  Cilvēki no Dabas ir sociālas būtnes. Mums ir dabiski vēlēties gūt vairāk uzmanības.
  Lauku cilvēkiem biežāk sagaidāms pragmatisks racionālisms. Tiekšanās gan saskatīt detaļas, gan kopainu, vienlaikus jāprot neiekrist jebkādas ideoloģijas slazdā!
  Piemēram, tuvojas pavasaris. Daudz zemes darbu. Un daba mostas. Jādomā, ko kurā brīdī un kā darīt. Kaut kā tā.
  Lūdzu saprast, ka lauku cilvēki ir ļoti pozitīvi un līdzsvaroti savas dzīves vides dēļ, taču nepieciešams apzināti pastāvīgi meklēt sociālo mijiedarbību un pašam apzināties savas dzīves situācijas faktiskos motivējošos aspektus.
  Kāds te, ellē ratā, zirneklis! Nekā cita nav, par ko tagad domāt?! Mušas laukos nav?! Ne jau tas ir svarīgi. Laukos ir siens, puķes, putni, zeme, pavasarī pumpuri.
  Laukos, piemēram, bērni ir laimīgāki.

  Ps. Te ir tikai mains viedoklis.

  Patīk

  1. Man šķiet, ka pareizi ir tā – gribu un savā blogā runāju par zirnekļiem, piekrīti? Par katru lasītāju padomāt nav iespējams, jāraksta tas, kas pašu interesē un jālasa tas, kas pašu interesē. Kādam liksies – kāds te, ellē ratā, siens vai puķes! Kurš, galu galā, nav zemi redzējis? 😀
   Vēl jo vairāk, tas zirneklis bildē izskatās ļoti eksotisks, ne latviešu “melnais”. Man ir interesanti un mazliet biedējoši domāt, ka tepat mūsu Latvijas laukos ir šādi zirneklīši, ar ornamentiem aprakstītu kažoku. Paldies.

   Publicējis 1 person

   1. Nekad jau visiem neizpatikt- un nevajag arī! Ja jau kaislīgi seko ierakstiem, tad jau lauku meitenes dzīve saista…
    Galvenais, lai lauku meitene nezaudē iedvesmu un turpina iesākto, kas patīk un padodas! 🙂

    Publicējis 1 person

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s