Pirms pirkšanas paziņojums 1. Ūdens gleznas, kopā 5 lapas, 4 lapas, var krāsot 2. Pirms sākat lietot ūdeni, suku, uzsūkšanās pildspalvu dažas minūtes, un pēc tam viegli krāsot pēc pildspalvas ir mīkstināts. 3. Suku var aizpildīt ar krāna ūdeni bez pigmenta 4. Pēc ikdienas lietošanai, jūs varat noslaukiet to ar lupatu. Pēc žāvēšanas, aizvērtu attēlu, lai novērstu albums tiek bojātas. 5. Ūdens glezniecība ir mainījis krāsu, saskaroties ar ūdeni, bet tā nevar būt iemērc ūdenī. 6. Pēc krāsošanas, jums ir nepieciešams, lai sagaidītu attēlu uz sausa, pirms jūs varat to aizvērt. 7. Ja ūdens suku netiek izmantots ilgu laiku, lūdzu, pārlej ar tīru ūdeni un saglabājiet to. 8. Ūdens maiņas efekts, nesatur kaitīgus materiālus. Tas ir pārbaudīts ar EN71-3 un ir drošs ūdens bāzes zīda ekrāna krāsu maiņas efekts. Gāzes radītais zīmogs būs tikai pazūd, kad ievietots vēdināmā vietā.

Tagi: Zīmēšanas Rotaļlietas, Rotaļlietas Un Preces Vaļaspriekam, Lētas Rotaļlietas, Zīmēšanas, Augstas Kvalitātes Rotaļlietas Un Preces Vaļaspriekam, Zīmēšanas Rotaļlietas.

Veids Rasējamais Dēlis
Klasifikācijas Krāsu Mācību Grāmatiņa/Krāsojamā Grāmatiņa
Dzimums Unisex
Materiāls Kartona
Brīdinājums Sargāt no uguns
Modeļa Numurs rotaļlietas
Vecums > 3 gadiem
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Pievienot atsauksmi

Magic Ūdens Grāmatu Jūras Dzīvniekiem, Krāsošana Valdes Bērniem, Rotaļlietas Bērniem, Krāsošana, Zīmējumu Grāmatas Rotaļlieta & Magic Pen Dzimšanas dienas Dāvana

Papildus informācija

Cena:€3.13

SKU: l1567

Recenzijas: