Custom Uzlīmes

Svarīgi: Faktiskais produkta krāsa var atšķirties, ņemot vērā atšķirības monitora iestatījumi. Krāsaini attēli tiek ieteikti uzdruka uz Balta Krāsu Papīri. Mūsu drukāšanas mašīna ir profesionāli, bet tas joprojām ir nepieciešams, ka jūs nodrošināt pietiekami labas kvalitātes attēlu, lai iegūt labu drukas, NAV IZPLŪDIS, NAV MAZI attēli. Ja tas pastāv, jautājumi pēc tam, kad jūs saņemsiet iepakojums, mēs pilnībā kompensāciju vai sūtīt jaunu iepakojumu, ja tas ir mūsu pienākums. bet vispirms, lūdzu, neatveriet domstarpības, vai atstāt negatīvu atgriezenisko saiti bez sazināties ar mums. Galvenais: 3~7CM, 100 gabaliem. ja nepieciešami citi izmēri, kas ir arī labi, lūdzu, sazinieties ar mani kopējās izmaksas.

Kā pasūtīt

1.sūtīt man jūsu Logo (jūs varat atstāt ziņu vai sūtīt man jūsu logo pa pastu) 2.izvēlēties izmēru /material 3.mēs die-cut jums 4.izdrukāt savu logo un kuģis no tā

Kā, lai jūsu atsauce

Mūsu dizainu jūsu atsauce

Jūs varat izvēlēties mūsu dizaina iespējām,varam likt savu tekstu no mūsu dizainu

Mums ir daudz dizainu jūsu atsauce

Bet mēs nevaram likt visas dizainu uz mūsu veikalu,ja jūs vēlaties vairāk dizaina no mums,lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mani.Mēs nosūtīsim jums ziņu.Paldies par jūsu atbalstu!

Nekustamā uzlīme savu atsauksmi

Uz Balta

Par Kraftpapīrs

Uz pārredzamiem

Tagi: Puse DIY Rotājumi, Mājas & Dārzs, Lēti Puse DIY Rotājumi, Augsta Kvalitātes Mājas Un Dārza, Puse DIY Rotājumi.

Raksts DOT
Materiāls Papīrs
Godu Jubilejas

Pievienot atsauksmi

100GAB 3cm 4cm 5cm 6cm 7cm custom uzlīmes un Pielāgotu LOGO/Kāzu uzlīmes/veidot Savu Uzlīmes/Personalizētas uzlīmes

Papildus informācija

Cena:€2.27

Kategorija:Event & Grupa

SKU: l1975

Recenzijas: