KAS JĀZINA, PIRMS JŪS VEIKALS

1.Lūdzu, izvēlieties loģistikas ar Izsekošanas Pieejama pirms iegādes,Jo tas nav viegli pazaudēt.Ja jūs izvēlaties bezmaksas piegāde vai Sekošanas Pieejams, loģistika, paku, iespējams, tiks zaudēts.Ja iepakojums ir zaudējis vai nav ierasties, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar pārdevēju, lai atkārtoti piegādāt. Ja jūs nevarat pieņemt šo ierosinājumu, lūdzu, izvēlieties loģistika loģistika uzskaiti vai nav nopirkt produktiem šajā veikalā. 2.Katrs posms ir iemavas vai sievišķais savienotājs iespēju. Lūdzu, izvēlieties opciju, jums ir nepieciešams, pirms pirkšanas. Ja jūsu izvēle izraisa nepareizu pirkumu un ļaunprātīgu strīdi, šo veikalu automātiski pievienot melnajam sarakstam. Nekad pārdot 3.Saņemšanas laiks ar katru pasūtījumu ir 60 dienas,lūdzu, nav ļaunprātīgi apstrīdēt 30 dienu laikā. Ja jūs vēlaties pakete jāierodas 30 dienu laikā,lūdzu, izvēlieties express piegādi,tas ir,loģistikas izmaksas par desmitiem dolāru,tās var garantēt, ierasties dažu 15-30 dienu laikā,varbūt pat ātrāk. Es ceru, ka mani draugi ir laimīgs iepirkšanās. Ja jums ir nepieciešama citu produktu,jūs varat sazināties ar pārdevēju, lai palīdzētu atrast tos Ķīnā. Šī ir lieliska biznesa iespēja. Galu galā,Ķīna ir pasaules lielākais ražotājs.

Seko man lētāk

Mans draugs,ja jūs domājat, ka mūsu produktu kvalitāte ir ok,es ceru, ka mēs varam saņemt savu 5 zvaigznes, slavēt un sekojiet man,tāpēc ka mums būs darīt labāk,atbrīvot vairāk un labākus produktus.Es ceru, ka mani draugi ir laimīgs iepirkšanās. Ja jums ir nepieciešama citu produktu,jūs varat sazināties ar pārdevēju, lai palīdzētu atrast tos Ķīnā. Šī ir lieliska biznesa iespēja. Galu galā,Ķīna ir pasaules lielākais ražotājs.

Ja jums ir nepieciešama citu produktu,jūs varat sazināties ar pārdevēju, lai palīdzētu atrast tos Ķīnā. Šī ir lieliska biznesa iespēja. Galu galā,Ķīna ir pasaules lielākais ražotājs.

Ar 15cm 18AWG vads

Tagi: Savienotāji, Gaismas & Apgaismojums, Lēti Savienotāji, Augstas Kvalitātes Gaismas & Apgaismojums, Savienotāji.

Atrašanās vieta
Zīmola Nosaukums YUYI
Modeļa Numurs 1J0973802 1J0973702
Dzimums
Krāsa
Pielietojums
Spriegums 220 V
Materiāls
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Vienība

Pievienot atsauksmi

2 Pin 1J0973802 1J0973702 Sieviete Vīrietis 1.5 mm Auto Temp Sensora Spraudni Deflācija Vārstu Plug Ūdensizturīgs Savienotājs with15cm 18AWG vads

Papildus informācija

Cena:€0.70

SKU: l1998

Recenzijas: