Apraksts:

1、Premium Materiāls: knaibles ir izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda izturību. Un knaibles funkcija ergonomisks rokturis ērtai lietošanai un palīdz jāpiemēro pareizo spēku

2、Praktisks Dizains: knaibles tiek izmantoti, lai ātri noņemšanas savienojuma ķēdes, papildu rīki atvēršanas un aizvēršanas, galvenās ķēdes noņemšanas un savienotāji visas ķēdes un savienotāji.

3、Roktura Konstrukcija: knaibles aprīkoti ar neslīdošu rokturi, atsperu konstrukcija, kas ir racionāls, vieglāk izmantot, un ķēdes, āķi ir iekļauti, lai vieglāk izjaucot un savienojot.

4、Viegli Veikals: ir sprādzes apakšā knaibles rokturi. Un knaibles ir kompakts un viegli uzglabājams.

5、Ideāls Sīkrīku: knaibles ir lieliski piemērots darbam mājās, mehānika, kas ļauj jums viegli noņemt un aizstāt saites sekundes.

1.Premium Materiāls: knaibles ir izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda izturību. Un knaibles funkcija ergonomisks rokturis ērtai lietošanai un palīdz jāpiemēro pareizo spēku

2.Praktisks Plānojums: knaibles tiek izmantoti, lai ātri noņemšanas savienojuma ķēdes, papildu rīki atvēršanas un aizvēršanas, galvenās ķēdes noņemšanas un savienotāji visas ķēdes un savienotāji.

3.Roktura Konstrukcija: knaibles aprīkoti ar neslīdošu rokturi, atsperu konstrukcija, kas ir racionāls, vieglāk izmantot, un ķēdes, āķi ir iekļauti, lai vieglāk izjaucot un savienojot.

4.Viegli Veikals: ir sprādzes apakšā knaibles rokturi. Un knaibles ir kompakts un viegli uzglabājams.

5.Ideāls Sīkrīku: knaibles ir lieliski piemērots darbam mājās, mehānika, kas ļauj jums viegli noņemt un aizstāt saites sekundes.

Specifikācijas:

Specifikācijas:

Tips: Ķēdes Remonta Rīku

Svars: 49g

Materiāls: Tērauds, Plastmasa

Krāsa: Melna

Īpašības: Mazs un praktisks, viegli pārvadāt

Paketē Iekļauts:

knaibles*1

Tagi: Velosipēdu Remonts, Instrumenti, , Sports Un Izklaide, Lēti Velosipēdu Remonts, Instrumenti, , Augstas Kvalitātes Sporta Un Izklaides, Velosipēdu Remonts, Instrumenti, .

Funkcijas Maza un praktiska, viegli pārvadāt
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Svars 49g
Veids Ķēdes Remonta Rīku
Materiāls Tērauda, Plastmasas

Pievienot atsauksmi

Velosipēdu Burvju Sprādzes Noņemšanas Knaibles Ķēdes Montāžas Skava Kalnu Velosipēdu Ķēdes Dechainer Ķēdes Kuteris Mērīšanas Lineāls Dropship

Papildus informācija

Cena:€0.65

Kategorija:pārdošana

SKU: l239

Recenzijas: