Feture

Materiāls: Varš

Specifikācijas: 3P-18P

Garums: 450MM

Par pielāgošanu, 100 kopas minimālais pasūtījuma, lūdzu kontaktējieties ar klientu servisu par cenu un piegādi

Piezīme:

Kabeļu sistēma, ko izmanto dažādiem ražotājiem var atšķirties. Mūsu uzņēmums izmanto 2mm piķis risinājumu. Ja jūsu kabelis piķis ir arī 2mm, tas ir vispārēji piemērojami. Tajā laikā, jūs varat atjaunot offline līnijas sevi. Standarta kabeļa garums ir 45CM. Daudzumu, kas var tikt pielāgota.

Dārgais, lūdzu, ņemiet vērā, ka dažādi ražotāji ražo dažādus produktus, tostarp kabeļiem un spraudņiem. Ne visi kabeļi tirgū ir universāli. Ja jūs vēlaties zināt, ja oriģinālo kabeli var izmantot, lai mūsu aizsardzības pārvalde, vispirms ir jāatbilst 3 nosacījumi

① Ir paraugu ņemšanas līnijas par kabeļu pats? Piemēram, 10-string aizsardzības pārvalde, daži vadi ir 10 paraugu ņemšanas līnijas, daži ir 11 paraugu ņemšanas līnijas, un mums ir 11 litija.

② , Vai metināšanas virzienā un lai no kabeļi ir pats svarīgākais nosacījums. Ja pasūtījuma norādes nav tas pats, tas radīs aizsardzības pārvalde, lai īssavienojumu un kļuvis karsts, un, galu galā sadedzinātu.

③ Ir izmērs un garums kabeli, pievienojiet to pašu, un ir piķis pins pats? Mūsu pin piķis ir 2,0 mm. Ja kabelis ir plug garums un piķis ir atšķirīgi no mūsējā, to nevar izmantot par mūsu aizsardzības pārvalde.

Labas quanlity

1) Kabeļa ligzda

Augstas kvalitātes neilona materiāla aizbāznis ar metāla daļas pie plug ostas, lai labāk noteiktu spriegumu katru stīgu baterijas

2) Kabelis materiāls

Ārējā kārta ir veidota no dažādas gumijas materiālu, lai novērstu kaitējumu aizsardzības pārvalde, ko izraisa pārmērīga īssavienojumu un vairāk elektroenerģijas.

3) Kabeļa krāsa

Kabelis ir atšķirt pēc sarkanā un melnā krāsas. Pirmais ir melns, kas ir savienota ar akumulatora negatīvo polu, pārējie sarkani vadi ir savienota ar akumulatora pozitīvo spaili, un pēdējais ir savienota ar akumulatora pozitīvo spaili.

Tagi: Akumulatoru Piederumi, Patērētāju Elektronikas, Lēti Akumulatoru Piederumi, Augstas Kvalitātes Plaša Patēriņa Elektronikas, Akumulatoru Piederumi.

Zīmola Nosaukums Heltec Automatizācija
Piederumu Tips Akumulatoru Piederumi

Pievienot atsauksmi

1PC Litija akumulators aizsardzības pārvalde BMS Kabeli, kas piemērots 3PIN 4s 6s 8s 10s 12s13S 14.S 16S 17S

Papildus informācija

Cena:€0.51

Kategorija:Baterijas

SKU: l242

Recenzijas: