PAZIŅOJUMS: Produktu vajag lietot ar pastiprinātājiem

Funkcijas: 1.viegls kā spalviņa,ļauj jums novietot jebkurā vietā, un nav jauda, kas nepieciešama 2.atbilstu jūsu mājas dekorēšanai,var viegli aiz attēla,grāmatplauktā vai televīzijas 3.ātri un viegli uzstādīt-Attin,Pievienojiet to un skenēt kanālus 4.jūs varat nodot to uz sienas,uz galda vai loga(ļoti ieteicams), un tas ļaus jums baudīt skatoties kristāldzidru digitālo&HD rāda, ar daudzām iespējām. Izveidota rokasgrāmata: 1. solis:pievienojiet beigām(f-vīrietis)pievienoto koaksiālais kabelis ar ANT/savienotāju uz muguras TV vai DVB-Ttuner. 2. solis:TV/s iestatīšanas izvēlnē iestatiet uztvērēja režīmu "Antena"vai"Gaisa".lai iegūtu detalizētus norādījumus,lūdzu, skatiet TVmanual. atep 3:Tv/s iestatīšanas izvēlnē iestatiet TV "skenēt"kanāliem.dažreiz tas var būt norādīta kā auto-programma,automātiska skenēšana,kanālu meklēšanu vai kanālu skenēšana.skatīt tv rokasgrāmatu, lai saņemtu detalizētus norādījumus. 4. solis:ja uztveršanas kvalitāte ir sporādiska,mēģiniet pārvietot antenua uz citu vietu un rescanning tv līdz optimāls ir atrasts. 5. solis:noteikt antenua ar optimālu pozīciju, jūs atrast. Piezīme: 1.novietojot antenu augstāk vai tuvu/logā var radīt labāku uztveršanu.jums ir pārskenēt ikreiz, kad jūs pārvietojiet antenu. 2.ja jūs izmantojat dzīvoklis HDTV,lūdzu, iet caur jūsu TV manuāli, lai pārliecinātos, ka jūsu TV nāk ar iebūvētu uztvērēju. 3.pārliecinieties, ka jums ir, izmantojot HD recerive;citādi nav HD kanāliem var pacēla. lūdzu, izlasiet uztvērēja rokasgrāmata. 4.jums ir nepieciešams, lai retune jūsu Televizoru un digitālo uztvērēju laiku, lai nodrošinātu jums ir reseiving visi pieejamie pakalpojumi.atkārtota noskaņošana aizņem tikai dažas minūtes un to var izdarīt ar savu tālvadības pulti. 5.TV uzņemšanas iespējas ir atkarīgs no attāluma starp jūsu mājās,raidīšanas tornis un apkārtējo vidi. Iepakojums Saraksts: 1x TV Antena ( bez pastiprinātāja )

Tagi: TV Antenas, Patērētāju Elektronikas, Lētas TV Antenas, Augstas Kvalitātes Plaša Patēriņa Elektronikas, TV Antenas.

Iepakojums
Veids Iekštelpu
Garums about 3M
Frekvences Diapazons HF(172-240Mhz) \ UHF(470-860Mhz)
Modeļa Numurs Ciparu TV Antenas
Zīmola Nosaukums kebidumei

Pievienot atsauksmi

Kebidumei Iekštelpu HD Signāla Pastiprinātājs Ciparu TV Antenas HDTV 4K 50 Km Klāstu 25DB, Lai VHF UHF HDTV Antenas TV Signāla Uztvērēju

Papildus informācija

Cena:€2.12

Kategorija:pārdošana

SKU: l579

Recenzijas: