autore

Lauku meitene. Kas tad īsti ir šī lauku meitene? Meitene, kas augusi mazpilsētā, studējusi, dzīvojusi un strādājusi Rīgā. Brīdī, kad galvas pilsēta palika “par mazu”, pārcēlās uz laukiem, lai kā bērnībā baudītu svaigu gaisu, lauku labumus, zvaigžnotas naktis un gūtu mieru. Mieru no steigas, mieru no cilvēkiem, mieru no pārblīvētības, lai dotu sev, ģimenei, cilvēcei un dabai. Daba mīl lauku meiteni un lauku meitene mīl dabu. Daba ir mīlestība.

Dzīve kotedžā laukos nomierina, iedvesmo un rada! Rada brīnumus! Radot brīnumus! Daba dod spēku, dienās, kad lauku meitene jūtas nogurusi, vējš iztukšo un ļauj rasties kam jaunam, nebijušam, šķietami neiespējamam, saulrieti dod cerību, bet saullēkti ticību. Dienas ir dažādas, dzīve ir viena, tā ir skaista šeit un tagad!

Lauku meitene ir vienkārša… tik vienkārša, ka vienkāršumā nesaprasta… brīžiem sentimentāla… Vintage ar senajām šefpavāres omes receptēm pasniegts vecajos traukos uzbur ciemiņiem pareizo gadsimtu ar pareizajām vērtībām. Vērtībām kādas tās atcerās lauku meitene.

Kas patīk lauku meitenei? Sievišķība… sievišķīgas nodarbes, sievišķīgas domas un sievišķīgas izdarības. Par tām lauku meitene cer pastāstīt arī tev.

Lauku meitene ir mamma trīs burvīgām meitiņām un sieva fantastiskam vīram. Un tomēr sirdī lauku meitene! Meitene no laukiem ar vējā izpūrušām matu cirtām un saulē apsauļotu degunu.

Esi daļa no lauku meitenes piedzīvojumiem!

Paldies,

Screen Shot 2015-12-18 at 23.36.28

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s